HELEZON PLAZA // İŞİN GÜZEL YANI İLE TANIŞIN

İş hayatı denince aklınıza ne geliyor? Dört duvar arasında başlayıp biten mesai saatleri mi? Nerede yiyeceğinize son ana kadar karar veremediğiniz öğle paydosları mı? Bir toplantı ile diğeri arasındaki tek fark, hangisinde daha çok sıkıldığınız değil mi? Bildiğiniz iş hayatı ve ofis anlayışını unutun. İnsan odaklı mimariye inanan ve ofis hayatını daha yaşanabilir kılan Helezon Plaza ile tanışın.

İŞ DÜNYASINDA // ÖNEMLİ BİR YERE GELMEK İSTEYENLERİN TERCİHİ.

Helezon Plaza Nerede

Bayrampaşa’nın; dolayısıyla İstanbul’un merkezinde olan Helezon Plaza, iş dünyasının tempolu yaşamında insanlara zaman kazandıracak önemli bir lokasyonda bulunuyor.

Sunduğu/sunacağı yaşam standardının yanında, Helezon Plaza’nın en önemli artılarından biri lokasyonu. Kilim Yapı’nın hayata geçirdiği Helezon Plaza, D-100 ve TEM bağlantı yollarının üzerinde bulunan ve her yere olan yakınlığıyla ulaşım kolaylığına imkan veren Bayrampaşa’nın merkezinde yükseliyor. 22.358 m2 alan üzerine inşaa edilen ve bağımsız 89 adet ofis alanı bulunan Helezon Plaza, panaromik mimarisi sayesinde dört bir yandan İstanbul manzarası sunuyor/sunacak.

  • D-100 VE TEM BAĞLANTI AKSLARININ ÜZERİNDE
  • METRO DURAĞINA 3 DK.
  • TRAMVAY DURAĞINA 3 DK.
  • REAL VE PRAKTİKER AVM'LERE 5 DK.
  • SAHİLE 15 DK.
  • YENİKAPI DENİZ OTOBÜSÜ İSKELESİ'NE 20 DK.
  • YENİKAPI MARİNA'YA 20 DK.
  • BAKIRKÖY MARİNA'YA 25 DK.
  • ATATÜRK HAVALİMANI'NA 30 DK.

İNSAN ODAKLI // MİMARİ

İş dünyasının klasik plaza anlayışına karşı, Helezon Plaza’dan “insan odaklı mimari”.

Helezon Plaza tasarlanırken klasik plaza anlayışından farklı olarak, insan odaklı bir mimari tercih edildi. 360 derece görüş açısı sunan ve bütünüyle cam giydirmeden oluşan panaromik formu, ofis çalışanlarına gün boyu güneş enerjisinden faydalanma imkanı sunuyor. Böylece çalışırken bir yandan da D vitamini almalarını, mesailerine zinde devam etmelerini sağlıyor.

Helezon Plaza’yı farklı kılan özelliklerden biri de, içinde kendine ait bir butik çarşı olması. Temel olarak ofis çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılaması için düşünülen bu konsept, asosyal plaza anlayışına karşı alternatif bir iş yaşamı sunuyor.

TOPLANTILAR HEP // DÖRT DUVAR ARASINDA MI OLUR?

Helezon Plaza Teras Keyfi
Mesai saatleri içinde bahçe keyfi yapmak, güneşin ve temiz havanın tadını doya doya çıkarmak mümkün.

İş hayatı denince akla hemen plazalar gelir. Plaza denince de yüksek katlı binalar... Günümüzün sıkıcı, asosyal ve tekdüze plaza anlayışı Helezon Plaza ile tarihe karışıyor.

Helezon Plaza’nın insan odaklı mimarisi; içerden panaromik bir görüş açısı sunarken, aynı zamanda ofislerde özel teras alanlarının da oluşmasını sağlıyor. Böylece günün 8-10 saatini kapsayan iş hayatını dört duvar arasından çıkarıp, ferah çalışma ortamlarına dönüştürüyor.

Güneşli havalarda terasınıza çıkıp D vitamini alabilir, uçsuz bucaksız Marmara Denizi ve Haliç manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz.

LOBİ //

HELEZON PLAZA YALNIZCA OFİS VE ÇARŞIDAN OLUŞAN BİR PLAZA DEĞİL.
Helezon Plaza Lobi

Misafirlerinizi ağırlamak için ferah bir lobisi ve her türlü sanatsal etkinliğe ev sahipliği yapacak olan bir de galeri alanı bulunuyor. Katlar arası ulaşım ise, manzaralı bir seyir sunan panaromik asansörlerle yapılıyor.

Böylece kapalı alan rahatsızlığını azaltarak, asansör yolculuğunuzu fonksiyonel bir seyahatten keyif veren bir hale dönüştürüyor.

HELEZON PLAZA // OLANAKLAR

Helezon Plaza Olanaklar
Kendi kendine yetebilen bir yaşam alanı sunan Helezon Plaza, dış dünyaya ihtiyaç duymayacağınız bir iş hayatı sunuyor

Helezon Plaza, günümüzün asosyal ve sıkıcı plaza anlayışına karşı, insan odaklı mimarisiyle ruhu olan alternatif bir iş hayatı yaratabilmek için tasarlandı. Merkezi lokasyonuyla, iş yemekleriniz veya toplantılarınız için de acele etmeden, trafiğe girmeden ve geç kalma stresi yaşamadan hareket etme kolaylığı getiriyor. Panaromik mimarisiyle alabildiğine İstanbul manzarası sunmasının yanında, butik çarşısı sayesinde öğle arasında ya da gün içinde keyifli molalar vermeye de imkan tanıyor. Bu açıdan bakıldığında, stresi azaltan bir anlayışa sahip ofislerle iş hayatına farklı bir yorum kazandırıyor.

İŞ DÜNYASI // ALIŞVERİŞ DÜNYASI İLE BULUŞUYOR

Helezon plaza, ofis katları dışında bir de alışveriş alanını bünyesinde bulunduruyor.
Helezon Plaza Avm

19 bağımsız kısımdan oluşan bu bölüm, ofis çalışanlarının ve bölge sakinlerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek ve hayatlarını kolaylaştıracak nitelikteki markaların mağazalarından oluşuyor. Alışveriş yaparken aradığınız her şeye kolayca ulaşabileceğiniz rahat ve ferah bir alışveriş imkanı sunarken, café ve restoranlarıyla öğle yemekleriniz için de buluşma noktası olacak.

Helezon Plaza, caddeye cepheli popüler mağazaları sayesinde bölgeye de hareket katacak. Ana cadde üzerinden direkt yaya ulaşımına imkan veren küçük yaya köprüleri, civarda yaşayan insanların da alışveriş için Helezon Plaza’yı tercih etmelerini sağlayacak.

SPOR SALONU EVE DEĞİL // İŞE YAKIN OLMALI

Spor yapamamanın En büyük sebebi olan ‘zamansızlık’ helezon Plaza ile ortadan Kalkıyor.
Helezon Plaza Fitness

Spor yapmak... Metropolde çalışan çoğu insan için bir hayal. Günün temposu, stresi, bazen fazla mesaisi üzerine bir de İstanbul’un trafiği eklenince spor yapmak için geriye pek zaman kalmıyor. Oysa belki de düzenli spora en çok ihtiyacı olan insanlar, ofiste masa başı çalışanlar.

İstanbul gibi bir metropolde çalışan insanların ortak derdi olan spor yapmaya zaman bulamamak, Helezon Plaza’da söz konusu değil. Formunuzu korumanız için size ihtiyacınız olan zamanı yaratacak kadar yakınınızda Helezon Plaza Fitness Center var. Ofisten çıkar çıkmaz spor yapabilmenize olanak sunuyor. İsterseniz öğle paydoslarında da sporunuzu yapıp güne zinde devam edebilirsiniz.

İnsan odaklı mimari anlayışın bir parçası olarak tasarlanan Helezon Plaza Fitness Center, formunu korumak isteyenlerin en yakındaki tercihi olacak.

HELEZON PLAZA, İNŞAASI BİTİNCE DE // YÜKSELMEYE DEVAM EDECEK.

BUGÜNÜ TASARLARKEN, YARININIZI DA DÜŞÜNDÜK.

İstanbul’un gelişen bölgesi Bayrampaşa’da; son derece merkezi bir lokasyonda, alabildiğine Marmara Denizi ve Haliç manzarası sunan, sosyal imkanlar ve alışveriş açısından zengin, iş dünyasının modern yaşam felsefesiyle entegre olduğu bir hayat başlıyor. Bu anlamda Helezon Plaza, değerine değer katacak bir yatırım özelliği de taşıyor. Sadece ofislerde çalışanların değil, yatırımcısının da yüzünü güldürecek.

İster yatırım amaçlı, ister kiraya vermek, ister işinizi taşımak için düşünün; her tipte, ferah, kullanışlı ofisler ve mağazalar Helezon Plaza’da sizi bekliyor. Değerli kararlarınıza bir yenisini daha ekleyin. İş ve alışveriş dünyasının bölgedeki merkezi olacak Helezon Plaza’da yerinizi alın. İleriyi görebiliyorsanız, sizi güzel bir manzara bekliyor.

Helezon Plaza her kapasitedeki firmanın ihtiyacına cevap verebilecek nitelikte; 62 m² - 389² m2 arasında değişiklik gösteren ofislerden oluşuyor. Talep olması durumunda, ihtiyaca özel olarak daha büyük ofis katları da tasarlanabiliyor.

Helezon Plaza
Modern Mimari
Eşsiz tasarım
Helezon Plaza
Lokasyon
Her yerden ulaşım kolay
Helezon Plaza
Teras Keyfi
Teras keyfiniz manzara ile bütünleşecek
Helezon Plaza
Lobi
Geniş ve ferah lobi
Helezon Plaza
Sosyal Yaşam
Siz ve aileniz için sosyal yaşam merkezleri
Helezon Plaza
Sağlıklı Yaşam
İş hayatını sporla birleştiren sağlıklı yaşam